PlugBox

Plugbox Smart+ czyli wallbox uniwersalny.

Smart+ to nowoczesna i bardzo uniwersalna ładowarka aut elektrycznych. Wallbox niewielkich rozmiarów, wyposażony we wszystko co potrzebuje nowoczesna inteligentna ładowarka. Standardowo wyposażona w Bluetooth, WIFI, karty RFID protokół OCPP oraz przycisk awaryjnego zatrzymania. Stacja może pracować w trybie autoryzacji kartą RFID, plug&chargé oraz jako stacja publiczna. Stacja jest zabezpieczona przed nieuprawnionym użyciem lub kradzieżą prądu. Stacja ładowania Smart+ znajdzie zastosowanie w prywatnym garażu. Można dowolnie zmieniać jej moc (od 1 do 22kW), można programować godziny ładowania a także monitorować co dzieje się ze stacją. Mając w domu ładowarkę Smart+ możemy też zarabiać na ładowaniu. Wystarczy połączyć ją z systemem Communev (przez OCPP) i już można udostępniać stacje innym kierowcą aut elektrycznych.

Spis treści

  • Stacja ładowania dla domu; wallbox domowy.
  • Stacja ładowania do Policji, KOWR, KRUS i innych instytucji.
  • Stacja ładowania dla firmy lub hotelu.

Stacja ładowania dla domu. Wallbox domowy

Ładowarka typu Smart+ doskonale sprawdzi się w przydomowym garażu, a także w podziemnej hali garażowej.

Stacja ładowania do Policji, KOWR, KRUS i innych instytucji

Stacja ładowania może pracować jako stacja dla zamkniętej liczby użytkowników, a dostęp do niej można ograniczyć przez RFID lub aplikacje.

Stacja ładowania dla firmy lub hotelu.

Ładowarka do aut elektrycznych z pewnością zwiększy liczbę potencjalnych klientów w każdym hotelu. Zwłaszcza dziś, gdy strony takie jak booking.com czy hotels.com wprowadziły już opcję filtrowania obiektów wyposażonych w stacje ładowania. Jest to także dodatkowy zysk dla hotelu. To samo dotyczy wszelkiego rodzaju firm. Na szczególną uwagę zasługuje sytuacja, gdy hotel lub firma ma we flocie auto elektryczne. Udostępniając swoją stacje ładowania w trybie publicznym możemy zminimalizować koszty użytkowania auta elektrycznego właściwie do zera. Pomoże w tym autorski system Communev, dzięki któremu środki uzyskane z ładowania można natychmiast wykorzystać do ładowania własnego auta będąc w podróży.

Potrzebujesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Scroll to Top