PlugBox

Montaż stacji ładowania

Poszukujesz firmy, która wykona dla Ciebie instalację stacji ładowania samochodów elektrycznych?

 

Jesteśmy producentem i dystrybutorem stacji ładowania, z własnym zespołem instalatorów, działających na terenie całej Polski. Bez względu na skalę projektu – od pojedynczych stacji ładowania po rozbudowane sieci w wielu lokalizacjach a także huby ładowania – gwarantujemy terminowość, niezawodność i efektywność.

Planując inwestycję w stacje ładowania należy pamiętać o procesie wdrożeniowym. Obejmuje on m.in. zakup, dostawę, montaż oraz przygotowanie dokumentacji stacji ładowania. W zależności od charakteru inwestycji należy spełnić określone wymagania, aby instalacja mogła zostać dopuszczona do użytku. 

 

Dlaczego Plugbox?

Terminowość

Wszystkie realizacje wykonujemy w terminie określonym w umowie.

Niezawodność

Gwarancja jakości urządzeń i montażu - prosto od Plugbox Europe.

Doświadczenie

Od 2019 produkujemy i montujemy stacje ładowania. Mamy za sobą ponad 200+ zamontowanych stacji!

Dokładność

Każda stacja ładowania Plugbox to 24-miesięczna gwarancja producenta oraz stałe wsparcie na wypadek awarii stacji.

Montaż stacji ładowania od Plugbox Europe

Poszukujesz firmy, która wykona dla Ciebie instalację stacji ładowania samochodów elektrycznych?

Instalacja stacji ładowania przez naszą firmę obejmuje:

 • konsultację i audyt oraz przygotowanie pełnego kosztorysu
 • dostawę stacji ładowania samochodów elektrycznych
 • budowę lub/i przygotowanie instalacji elektrycznej do podłączenia stacji ładowania;
 • wyposażenie instalacji w urządzenia zabezpieczające;
 • przygotowanie miejsca pod budowę stacji;
  przygotowanie fundamentu, oznakowanie miejsca parkingowego;
 • montaż stacji;
 • podłączenie i uruchomienie stacji ładowania;
 • pomiary elektryczne zgodne z wymogami UDT;
 • przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  programowanie stacji ładowania i podłączenie do systemu zarządzania.

 

Nasza firma wykonała setki instalacji stacji ładowania na rynku. Jako producent i dystrybutor, gwarantujemy pełnię procesu – od zakupu, przez montaż, do odbioru i serwisu stacji ładowania. Z powodzeniem wykonujemy instalacje stacji ładowania AC i DC. Naszą skuteczność potwierdzają liczne udane współprace.

Montaż stacji ładowania rozpoczynamy od audytu. Dzięki niemu masz pewność, że lokalizacja stacji oraz instalacja elektryczna spełniają wymogi montażu. Oferujemy:

 • przygotowanie instalacji elektrycznej do podłączenia stacji ładowania;
 • montaż zabezpieczeń instalacji elektrycznej;
 • przygotowanie miejsca pod budowę stacji, w tym fundamentów, elementów montażowych ładowarki, zabezpieczeń przed najechaniem na stację ładowania
 • pomiary elektryczne instalacji oraz stacji ładowania
 • dokumentację powykonawczą
 • dokumentację wymaganą do odbioru UDT

Montaż stacji ładowania pojazdów elektrycznych jest wykonywany przez specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia i doświadczenie w dziedzinie instalacji elektrycznych i stacji ładowania. 

 

Instalatorzy Plugbox posiadają:

 • niezbędne uprawnienia SEP, umożliwiające montaż, instalację stacji ładowania i pomiary;
 • wymagane urządzenia i wyposażenie techniczne, niezbędne do wykonania montażu;
 • zawodowo zajmują się instalacjami elektrycznymi niskiego napięcia.

 

Proces montażu stacji ładowania może być złożony, w zależności od rodzaju ładowarki i warunków lokalnych. Specjaliści zajmujący się montażem stacji ładowania są odpowiednio przeszkoleni i zdolni do prawidłowego podłączenia stacji do sieci elektrycznej, zapewniając bezpieczeństwo i skuteczność ładowania.

Montaż stacji ładowania samochodów elektrycznych wymaga działania na instalacji elektrycznej. Brak odpowiedniej wiedzy i sprzętu może skutkować niewłaściwym działaniem ładowarki, problemami z bezpieczeństwem oraz utratą gwarancji na urządzenie.

Kosz montażu stacji ładowania jest zmienny - zależy od charakteru inwestycji, jej lokalizacji oraz skali przedsięwzięcia. Całkowity koszt montażu ładowarki przedstawiamy po wykonaniu audytu. Jeśli więc interesuje Cię koszt montażu stacji, skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego, aby uzyskać dokładne informacje. Każdą wycenę wykonujemy indywidualnie.

Urząd Dozoru Technicznego jest jednym z organów nadzoru technicznego w Polsce, odpowiedzialnym za zapewnienie, że stacje ładowania spełniają odpowiednie wymogi i przepisy bezpieczeństwa technicznego, a przede wszystkim są bezpieczne dla użytkownika.

 

W ramach usługi montażu..

 • wykonujemy niezbędne pomiary elektryczne, zgodnie z wymogami UDT;
 • przygotowujemy dokumentację podwykonawczą;
 • reprezentujemy właściciela stacji podczas wizyty inspektora i odbioru

Nasza firma PlugBox specjalizuje się również w dostarczaniu różnych modeli domowych i publicznych stacji ładowania samochodów elektrycznych. Jesteśmy producentem, który kładzie duży nacisk na popularyzację elektromobilności. Zapoznaj się z urządzeniami aktualnie dostępnymi w katalogu i zamów to, które idealnie spełnia Twoje oczekiwania – zapewniamy wsparcie w wyborze!  Jako producent dbamy o to, by każde urządzenie było dopracowane w najmniejszych szczegółach. Wybierając nasze produkty, masz gwarancję bezpieczeństwa ich użytkowania.

PlugBox jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do PlugBox Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Dąbrowskiego 77A (Nobel Tower).

Zapytaj o koszt montażu

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i zapytaj o koszt montażu stacji ładowania. Skorzystaj z formularza kontaktu, napisz maila lub zadzwoń. W zgłoszeniu poinformuj specjalistę czy chodzi o stację Plugbox Europe czy innego producenta.

Scroll to Top