PlugBox

Stacje elektryczne do ładowania w Polsce

W związku z tym, że stacje ładowania samochodów elektrycznych w Polsce są coraz popularniejsze, rośnie zapotrzebowanie na profesjonalnych operatorów tego typu urządzeń. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom, nasza firma PlugBox świadczy usługi w zakresie montażu szybkich ładowarek oraz ich bieżącej obsługi. Zapoznaj się z ofertą i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

Nasza oferta stacji ładowania DC

W ofercie naszej firmy PlugBox mamy stacje szybkiego ładowania pojazdów elektrycznych o różnorodnych parametrach, co ułatwia wybór takiego urządzenia ładującego, które będzie idealnie dopasowane do potrzeb zamawiającego, w tym ilości samochodów, które ma obsługiwać na co dzień. W razie wątpliwości gorąco zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością pomożemy w doborze odpowiedniej ładowarki do auta. Nasze urządzenia objęte są długą gwarancją, dlatego gorąco zachęcamy do ich zamawiania. Decydują się na nie klienci z całej Polski, którzy wiedzą, że warto inwestować w przyszłościowe i wysokojakościowe rozwiązania do pojazdów EV, a tylko takie oferujemy jako ich bezpośredni producent.

Operator infrastruktury ładowania

Zarządzanie stacjami ładowania to także zakres naszej oferty. W imieniu właściciela stacji publicznej przejmiemy obowiązki rozliczeniowe a także raportowania do EIPA.

W zakresie operatora jest rozliczanie płatności kartami kredytowymi, prowadzenie i zarządzanie kontami użytkowników wraz z ich rozliczaniem.

Czym zajmuje się operator infrastruktury stacji ładowania?

Jeśli planujesz zainwestować w stacje elektryczne służące do ładowania samochodów w Polsce, warto zdać się na wsparcie doświadczonego operatora. Uwzględniając Twoje indywidualne potrzeby i możliwości, specjalista wskaże Ci optymalny model urządzenia, który najlepiej sprawdzi się w konkretnym przypadku. Również montaż ładowarki dobrze jest powierzyć profesjonaliście. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że został on wykonany prawidłowo, z uwzględnieniem uwarunkowań technicznych infrastruktury w konkretnym miejscu, a w związku z tym korzystanie z urządzenia będzie bezpieczne i wygodne. Kiedy stacje ładowania samochodów są już zamontowane, usługi operatora wciąż są potrzebne. W ramach oferty nasza firma realizuje serwis ładowarek, zarówno w zakresie usuwania awarii, jak i wykonywania okresowych przeglądów technicznych. Dbamy o to, by zapewnić ciągłą dostępność urządzeń, ograniczając do minimum ryzyko wystąpienia usterek.

Dlaczego warto korzystać z usług operatora stacji elektrycznych?

Pomoc naszej firmy w doborze, montażu i obsłudze stacji elektrycznych na terenie Polski niesie za sobą szereg korzyści. Przede wszystkim zdejmuje z ich właścicieli dużą część odpowiedzialności i wynikających z niej obowiązków. Dzięki korzystaniu z naszych usług operatorskich zyskujesz wygodę i pewność, że urządzenia do ładowania samochodów EV będą niezawodne, bezpieczne w obsłudze i dostosowane do potrzeb ich użytkowników. Oprócz tego w razie ewentualnej usterki jej usunięciem zajmie się zespół fachowców. Zapraszamy do kontaktu w celu skorzystania z oferty.

Operator infrastruktury stacji do ładowania samochodów elektrycznych w Polsce

By móc przygotować dla Państwa właściwą ofertę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

    Uwaga!

    Dobrowolne podanie danych kontaktowych i danych firmy potrzebne jest wyłącznie dla przedstawienia oferty. Pańśtwa dane nie będą gromadzone ani wykorzystywane w przyszłości bez Państwa wiedzy.

    Scroll to Top