PlugBox

Blog - PlugBox

Polska elektromobilność nabiera tempa! Najnowsze dane Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) wskazują na znaczący wzrost rejestracji samochodów elektrycznych. Czy Polska w końcu dołącza do czołówki europejskiej elektromobilności?

Polska powolnymi krokami podąża za Europą! Powolnymi, bo podczas gdy od 1 lipca 2024 r. w Warszawie obowiązuje pierwsza w Polsce Strefa Czystego Transportu, tak tak wiele krajów (w tym Niemcy) już wiele miesięcy temu informowały o zawieszaniu programu wprowadzania stref.

Program "Mój Elektryk" zbliża się do wyczerpania swojego budżetu. Jakie będą dalsze kroki i co to oznacza dla przyszłości elektromobilności w Polsce?

Targi Power2Drive w Monachium - czyli największe wydarzenie z branży elektromobilności w Europie - już za nami. Zapraszamy do relacji zdjęciowej.

Z roku na rok rośnie liczba pojazdów elektrycznych na drogach, co wymusza konieczność zwiększenia dostępności i efektywności punktów ładowania. Jednym z kluczowych elementów, które przyczyniają się do wygody użytkowników i efektywności zarządzania stacjami ładowania, są terminale dla stacji ładowania, umożliwiające płatności bezgotówkowe.

Czy inwestycja w samochód elektryczny w 2024 jest dobrym wyborem? W dzisiejszym wpisie sprawdzamy jaki jest koszt ładowania elektryka. Przeczytaj i dowiedz się gdzie najlepiej ładować samochód!

Lidl kończy z darmowym ładowaniem? Sprawdź szczegóły - w pierwszym wpisie z serii #Elektronewsy!

Kolejne wydarzenie związane z elektromobilnoścą za nami! Dziękujemy za wszelkie rozmowy i widzimy się ponownie za rok.

Najbliższy weekend w Warszawie to święto idealne dla fanów motoryzacji - szczególnie tej na prąd! EV Experience to ponad 100 samochodów elektrycznych do testowania, nowinki ze świata elektromobilności i wiele, wiele więcej.

Płatności jednorazowe ad hoc na stacjach ładowania rewolucjonizują rynek? Przeczytaj czym są i jak możesz uzupełnić swoją ładowarkę publiczną o to rozwiązanie.

Spotkajmy się 8-10 maja na XXIX Międzynarodowych Targach Paliw. Zobacz nasze stacje na żywo i porozmawiajmy o możliwości wprowadzenia rozwiązań z zakresu elektromobilności dla Twojej stacji.

Czym są carbon credits i jak wpływają na rozwój elektromobilności? W kontekście RED II/III oraz kompensacji emisji dwutlenku węgla, warto przyjrzeć się temu, jakie możliwości stwarza mechanizm carbon credits dla sektora elektromobilności.

Scroll to Top