PlugBox

Blog - PlugBox

Kwiecień miesiącem zmian dla kierowców samochodów elektrycznych. Obowiązek montażu terminal ładowania na nowych stacjach to efekt unijnego rozporządzenia AFIR. Czy ładowanie ad hoc to rozwiązanie, na które czekali kierowcy?

Wrocław - dziękujemy, że byliście! Za nami Targi Elektromobilności. Zapraszamy na relację zdjęciową.

Już w sobotę, 16 marca, zobaczymy się na Targach Elektromobilności we Wrocławiu! Znajdziecie nas w strefie elektromobilności, gdzie będziemy czekać ze naszymi stacjami: Plugbox Smart oraz Plugbox City. Serdecznie zapraszamy!

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczynamy współpracę ze szwajcarskim partnerem Elekt Solutions w zakresie sprzedaży i budowy stacji ładowania.

Czy ładowanie prądem stałym i przemiennym to tożsame procesy? Które z nich jest bardziej korzystne? Dzisiaj skupimy się na podstawach ładowania pojazdów elektrycznych, idealnych dla nowych kierowców EV lub tych, którzy rozważają zakup własnej stacji ładowania. Rozjaśnimy tajemnicę skrótów AC i DC. Dowiesz się jak najlepiej ładować samochód elektryczny.

Czy elektryki zawładną transportem w Polsce? W roku 2024 pytanie o opłacalność samochodu elektrycznego nabiera szczególnego znaczenia, biorąc pod uwagę postępujące zmiany w technologii, infrastrukturze ładowania i świadomości ekologicznej. W niniejszym artykule przyjrzymy się aspektom finansowym i korzyściom związanym z posiadaniem samochodu elektrycznego, aby odpowiedzieć na pytanie, czy 2024 rok to moment, w którym opłaca się inwestować w tą formę transportu.

Poznaj kluczowe informacjie na temat rozporządzenia AFIR. Odkryj, jakie wyzwania stawia przed Polską i jakie zmiany przynosi w kontekście elektromobilności. Przeczytaj, jakie cele stawia przed państwami członkowskimi, jakie inwestycje planowane są w infrastrukturę paliw alternatywnych, oraz jak współpraca sektora publicznego i prywatnego staje się kluczowa dla zrealizowania ambitnych celów AFIR.

Wspaniałe 4 dni za nami! Dziękujemy, że byliście z nami na Targach Budma. Zapraszamy na relację zdjęciową z wydarzenia.

W obliczu dynamicznego rozwoju technologii oraz coraz większego nacisku na ekologię, sektor opieki zdrowotnej nie pozostaje obojętny na potrzeby zrównoważonego rozwoju. Jednym z kluczowych aspektów, który nabiera szczególnego znaczenia, jest rozwój infrastruktury ładowania dla szpitali i jednostek leczniczych.

Już w przyszły wtorek, 30 stycznia zobaczymy się na Targach Budma, organizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich! Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "Zielona Przyszłość Budownictwa". Zapraszamy do pawilonu 5, gdzie znajdziecie nas na stoisku 66.

Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych przygotowało raport, w którym poruszyli temat zaniedbań, niewykorzystanych możliwości w zakresie transportu zeroemisyjnego w Polsce. Skąd wynikają problemy w rozwoju sieci ładowania? Dlaczego odstajemy od reszty Europy w zakresie popularności nowej mobilności? Co możemy zyskać, dołączając się do wyścigu o e-mobilność? Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy podsumowanie raportu.

Czy zbliża się prawdziwa rewolucja w zakresie ładowania elektryków? Rozporządzenie AFIR wprowadza nowe wymogi. Jedną z kluczowych zmian jest obowiązek wyposażenia stacji ładowania w terminale płatnicze.

Scroll to Top