PlugBox

Oferta stacji ładowania samochodów elektrycznych dla hoteli

Zadbaj o komfort oraz potrzeby gości w Twoim hotelu, pensjonacie

 

Wprowadź nową jakość obsługi w swoim hotelu, inwestując w nasze zaawansowane stacje ładowania samochodów elektrycznych dla hoteli. Odkryj naszą kompleksową ofertę dla właścicieli hoteli, apartamentów na wynajem, pensjonatów i wybierz najlepsze rozwiązania w zakresie infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych.

 

Stacja ładowania AC

Plugbox Smart to kompaktowa stacja ładowania prądem naprzemiennym (AC), o nowoczesnym, minimalistycznym wyglądzie. 

Maksymalna dostępna moc ładowania 7kW lub 22kW. Stacja może zostać dostarczona
z kablem oraz wtyczką (standardem jest typ 2) lub wbudowanym
gniazdkiem.

Stacja może zostać zainstalowana w obiektach lub parkingach
zarówno prywatnych jak i publicznych. Doskonale sprawdzi się
w domach, hotelach, firmach, parkingach podziemnych, czy
wspólnotach mieszkaniowych.

Stacja ładowania AC

PLUGBOX City to wysokiej jakości stacja ładowania oferująca szybki tryb 3 (mode 3) ładowania do każdego pojazdu elektrycznego
(EV / PHEV).

Dzięki zintegrowanemu protokołowi OCPP1.6J stację można łatwo podłączyć do systemu zarządzania co pozwala
na monitorowanie i konserwacje, a także umożliwia płatności online oraz kartą kredytową. 

Stacja Plugbox City pracować może jako stacja
publiczna, lub stacja dla ograniczonej liczby użytkowników, z dostępem RFID lub przez aplikacje – idealnie sprawdza się na stacjach benzynowych, przy urzędach, jak również jako prywatne miejsca ładowania dla większych firm czy hoteli.

Stacja ładowania AC

Plugbox City One to kompaktowa stacja ładowania samochodów
elektrycznych. Zapewnia ładowanie prądem przemiennym AC.

Stacja może zostać
dostarczona z kablem oraz wtyczką (standardem jest typ 2) lub wbudowanym gniazdkiem.

Stacja może
zostać zainstalowana na każdego rodzaju parkingach zarówno prywatnych
jak i publicznych. Doskonale sprawdzi się w hotelach, motelach, parkingach
podziemnych, czy wspólnotach mieszkaniowych.

Stacja ładowania DC

Plugbox Fast mini to kompaktowa i ekonomiczna stacja ładowania prądem stałym DC. 

Wyposażona w protokół OCPP 1.6j, umożliwia łatwą integrację z systemami zarządzania oraz umożliwia wygodne płatności online lub kartą kredytową. Prosta budowa i intuicyjny interfejs to główne zalety tej stacji ładowania.

Idealnie nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i do zastosowania na parkingach, ulicach, spółdzielniach czy stacjach benzynowych. Chętnie wybierana przez właścicieli flot samochodów elektycznych, przez hotele, pensjonaty i budynki użyteczności publicznej.

shield

Gwarancja producenta – 24 miesiące na każdą stację ładowania Plugbox

checked_711239

Dostępne od ręki – szybka realizacja oraz dostawa stacji

group

Serwis, montaż, operator stacji  – wszystkie usługi realizujemy samodzielnie

Podaruj komfort swoim gościom – Ładowarki elektryczne dla hoteli

Dbając o wyjątkowy komfort swoich gości, zadbaj również o ich mobilność i swobodę podróżowania. Oferując możliwość skorzystania ze stacji ładowania samochodów elektrycznych, Twoi goście będą mieli pewność, że ich pojazdy będą naładowane i gotowe do dalszej podróży. Nasze zaawansowane stacje ładowania samochodów elektrycznych dla hoteli zapewnią pełen komfort i wygodę dla wszystkich podróżujących pojazdami z napędem elektrycznym.

Eko-atut dla Twojego hotelu – Stacje ładowania samochodów elektrycznych dla hoteli

W obliczu coraz większych zagrożeń dotykających środowisko naturalne, przejdź na kolejny poziom ekologicznej odpowiedzialności i wyróżnij swój hotel jako przyjazne miejsce dla gości wybierających pojazdy elektryczne. Stacje ładowania samochodów elektrycznych Plugbox Europe są wyjątkowym atutem, który pomoże Twemu hotelowi zyskać pozytywny wizerunek jako miejsce, które dba o ekologię i aktywnie wspiera zrównoważone rozwiązania. Jest to szczególnie wazne teraz, gdy strony takie jak booking.com czy hotels.com wprowadziły możliwość filtrowania obiektów wg. tego czy posiadają stacje ładowania.

 

Dostosuj rozwiązania do swojego hotelu – Wybór stacji ładowania

Jesteśmy świadomi, że każdy hotel ma swoje indywidualne potrzeby i charakterystykę. Dlatego oferujemy szeroki wybór modeli stacji ładowania, które można dopasować do specyficznych wymagań Twojego obiektu. Bez względu na wielkość hotelu, lokalizację czy preferencje Twoich gości, znajdziemy idealne rozwiązanie, które doskonale wpisze się w koncepcję Twojego hotelu i zaspokoi potrzeby gości korzystających z pojazdów elektrycznych. Możesz wybierać z wielu modeli stacji ładowania AC i DC, dostępnych w ofercie Plugbox Europe.

Inwestycja w przyszłość i korzyści dla hotelu – Stacja ładowania dla Twojego obiektu

Inwestycja w nasze zaawansowane stacje ładowania samochodów elektrycznych to nie tylko krok w kierunku ekologicznego wizerunku Twojego hotelu, ale również szansa na zwiększenie liczby zadowolonych gości i przyciągnięcie nowych klientów. Zapewnienie komfortu i wsparcia dla gości korzystających z pojazdów elektrycznych może stać się Twoją przewagą konkurencyjną, a tym samym przyczynić się do wzrostu poziomu rezerwacji oraz pozytywnych opinii odwiedzających.


Dołącz do naszej ekologicznej misji i przekształć swój hotel w miejsce przyjazne środowisku i gościom. Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać więcej szczegółów na temat naszej oferty stacji ładowania samochodów elektrycznych dla hoteli. Zacznij inwestować w przyszłość swojego obiektu, jednocześnie dbając o wygodę i zadowolenie swoich gości.

W celu otrzymania oferty, serdecznie zachęcamy do wypełnienia formularza – lub kontaktu za pośrednictwem telefonu lub maila. Kliknij poniższy przycisk, aby przejść do zakładki Kontakt.

Zobacz nasze realizacje:

Scroll to Top