Finansowanie, koszt stacji ładowania samochodów elektrycznych

Wraz z rosnącą popularnością samochodów elektrycznych, zwiększa się ilość firm zastanawiających się nad inwestycją w stacje do ich ładowania. Jaki jest koszt instalacji takiego urządzenia? Dla kogo może się to okazać opłacalnym rozwiązaniem? Jako producent takich ładowarek przedstawiamy kilka ważnych informacji na ten temat. Zapoznaj się z nimi już teraz, a następnie zamów nasze urządzenia – gwarantujemy atrakcyjne warunki finansowania.

Skorzystaj z naszej wyceny finansowania stacji ładowania!

Jeśli chciałbyś zorientować się, jak prezentują się koszty instalacji ładowarki do samochodów elektrycznych w konkretnym przypadku, zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy przygotują dla Ciebie bezpłatną, niezobowiązującą wycenę, która pomoże Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Już dziś skorzystaj z tej możliwości i sprawdź opłacalność takiej inwestycji w przypadku wyboru naszych stacji ładowania!

8

Finansowanie stacji ładowania

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy specjalną ofertę leasingu operacyjnego. Państwa stacja ładowania może być w pełni sfinansowana w modelu „pod klucz”. Zapraszamy do kontaktu po indywidualną ofertę, zachęcamy też do korzystania z poniższego linku: Kliknij w link

Ile kosztuje stacja do ładowania pojazdów elektrycznych?

Aby w przybliżonej formie określić, koszt stacji ładowania samochodów elektrycznych należy najpierw ustalić kilka kluczowych kwestii. Zalicza się do nich:

  • moc ładowarki,
  • dostęp do infrastruktury technicznej w punkcie, w którym ma się znaleźć,
  • miejsce instalacji – wnętrze budynku czy teren zewnętrzny.

Dopiero uwzględniając wszystkie powyższe parametry, można dość precyzyjnie oszacować, ile konkretnie będzie kosztować dana inwestycja. Możemy wykonać dla Ciebie tego typu kalkulację – skontaktuj się ze specjalistami firmy PlugBox. 

Kiedy warto zdecydować się na inwestycje w stacje ładowania?

Jeśli oszacowany koszt montażu urządzenia jest dla Ciebie osiągalny, stacja ładowania samochodów elektrycznych będzie doskonałą inwestycją. Dzięki temu, że zapotrzebowanie na ładowarki stale rośnie, a dostępność ich w miejscach publicznych jest wciąż stosunkowo niewielka, masz dużą szansę na to, aby wyprzedzić konkurencję. Elektromobilność rozwija się obecnie bardzo prężnie, dlatego w poszukiwaniu niszy na rynku, warto więc wziąć pod uwagę wejście w tę branżę.

Zapraszamy do kontaktu!

By móc przygotować dla Państwa właściwą ofertę, prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie.

    Uwaga!

    Dobrowolne podanie danych kontaktowych i danych firmy potrzebne jest wyłącznie dla przedstawienia oferty. Pańśtwa dane nie będą gromadzone ani wykorzystywane w przyszłości bez Państwa wiedzy.