Publiczne stacje ładowania w Polsce, mapa stacji elektrycznych

Każdy odpowiedzialny właściciel pojazdu zasilanego prądem przed wyjazdem w dalszą trasę powinien dokładnie sprawdzić, gdzie znajdzie pasujące do niego ładowarki. Dzięki temu w razie potrzeby będzie w stanie szybko uzupełnić poziom energii w akumulatorach. Nasza mapa stacji ładowania samochodów elektrycznych w Polsce przedstawia aktualne rozmieszczenie tego typu infrastruktury. Zapoznaj się z nią i sprawdź, gdzie znajdują się, publiczne punkty do zasilania aut EV. Wykorzystaj ją podczas planowania trasy, aby pokonać zaplanowaną drogę sprawnie i w komfortowych warunkach!

Zamów publiczne stacje ładowania

Jeśli chcesz zainwestować w Polsce w wolnostojące stacje ładowania elektrycznego pojazdów, skorzystaj z naszej oferty. W PlugBox projektujemy i produkujemy najlepsze na rynku ładowarki do samochodów EV. Mamy modele AC i DC o różnej mocy, proste w montażu, cechujące się ponadprzeciętną żywotnością i niezwykle łatwe w obsłudze. Twój punkt umożliwiający naładowanie baterii auta również może znaleźć się na naszej mapie. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnego zapoznania się z ofertą – pomożemy w doborze urządzeń ładujących, które będą idealnie dopasowane do potrzeb oraz specyfiki ich eksploatacji.

4

Stacje ładowania typu publicznego Plugbox City

– Stacja ładowania/kolumna ładowania prądem przemiennym

AC 2x7kW

AC 2x22kW

– protokół OCPP,
– opcje płatności    
   kartą lub online

1

Stacje ładowania typu publicznego Plugbox City ONE

– Stacja ładowania prądem przemiennym AC 7kW

AC 22kW

– protokół OCPP,
– opcje płatności    
   kartą lub online

– Stacja do montażu na ścianie lub specjalnym słupku parkingowym, jako autonomiczna stacja zewnętrzna.

Szybka stacja ładowania prądem stałym DC typu Plugbox Fast MINI

Szybka stacja ładowania prądem stałym DC

  • kompaktowa budowa
  • stacja typu wallbox
  • możliwośc powieszenia na ścianie lub montaż na dedykowanym słupku
  • DC30 lub 60kW

Superszybka stacja ładowania DC 50-150kW 350kW na zapytanie

Superszybkie stacje ładowania DC

  • Plugbox Fast – 2xDC
    (CCS Combo lub Chademo)
  • Plugbox Fast Hybrid 2xDC+1xAC
    (CCS lub Chademo +typ 2)
Wyposażenie dodatkowe

– Adapter T1/T2

– Kable do ładowania typ 2/typ 2, typ 2/typ 1

– Fundament pod stacje ładowania

Co pokazuje mapa stacji ładowania?

Udostępniana przez nas mapa wskazuje, gdzie znajduje się stacja ładowania samochodów elektrycznych w konkretnym, wskazanym przez użytkownika punkcie na terenie naszego kraju.  Przedstawiono na niej urządzenia wolnostojące, czyli uniwersalny sprzęt, które może być montowany zarówno na ścianach, jak i w ziemi. Dzięki odporności na działanie czynników atmosferycznych i środowiskowych cechuje się ponadprzeciętną żywotnością. 

Ponieważ w niektórych przypadkach publiczne ładowarki do samochodów elektrycznych w Polsce są niezbyt dobrze oznakowane, dzięki naszej mapie ich namierzenie będzie zdecydowanie prostsze – skorzystaj z niej już dziś!

Dlaczego warto korzystać z mapy stacji ładowania?

Na chwilę obecną w Polsce wolnostojące stacje ładowania pojazdów elektrycznych są dostępne w znacznie mniejszej ilości niż na przykład na Zachodzie Europy, ale sytuacja bardzo szybko się poprawia. W związku z tym, że pojazdy zasilane prądem mają zasięg zależny od pojemności akumulatorów oraz sposobu jazdy, posiadanie informacji o położeniu najbliższej ładowarki, może być niezwykle istotne, jeśli podróżujesz i jesteś daleko od domu. Większość właścicieli aut na prąd umie wymienić urządzenia ładujące w najbliższej okolicy i wskazać ich dokładną lokalizację. Jednak znalezienie ich w trasie, kiedy poruszasz się pojazdem, może być już trudniejsze.I właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzi nasza mapa przedstawiająca stacje do ładowania samochodów elektrycznych w Polsce. Jeszcze przed wyjazdem z domu warto się z nią zapoznać i zawczasu zaznajomić się z jej najważniejszymi funkcjonalnościami.