PlugBox

Publiczne stacje ładowania w Polsce, mapa stacji elektrycznych

Każdy odpowiedzialny właściciel pojazdu zasilanego prądem przed wyjazdem w dalszą trasę powinien dokładnie sprawdzić, gdzie znajdzie pasujące do niego ładowarki. Dzięki temu w razie potrzeby będzie w stanie szybko uzupełnić poziom energii w akumulatorach. Nasza mapa stacji ładowania samochodów elektrycznych w Polsce przedstawia aktualne rozmieszczenie tego typu infrastruktury. Zapoznaj się z nią i sprawdź, gdzie znajdują się, publiczne punkty do zasilania aut EV. Wykorzystaj ją podczas planowania trasy, aby pokonać zaplanowaną drogę sprawnie i w komfortowych warunkach!

Zamów publiczne stacje ładowania

Jeśli chcesz zainwestować w Polsce w wolnostojące stacje ładowania elektrycznego pojazdów, skorzystaj z naszej oferty. W PlugBox projektujemy i produkujemy najlepsze na rynku ładowarki do samochodów EV. Mamy modele AC i DC o różnej mocy, proste w montażu, cechujące się ponadprzeciętną żywotnością i niezwykle łatwe w obsłudze. Twój punkt umożliwiający naładowanie baterii auta również może znaleźć się na naszej mapie stacji ładowania. Zapraszamy do kontaktu w celu dokładnego zapoznania się z ofertą – pomożemy w doborze urządzeń ładujących, które będą idealnie dopasowane do potrzeb oraz specyfiki ich eksploatacji.

Stacje ładowania typu publicznego Plugbox City

– Stacja ładowania/kolumna ładowania prądem przemiennym

AC 2x7kW

AC 2x22kW

– protokół OCPP,
– opcje płatności    
   kartą lub online

Gwarancja producenta – 24 miesiące

Stacje ładowania typu publicznego Plugbox City ONE

– Stacja ładowania prądem przemiennym AC 7kW

AC 22kW

– protokół OCPP,
– opcje płatności    
   kartą lub online

– Stacja do montażu na ścianie lub specjalnym słupku parkingowym, jako autonomiczna stacja zewnętrzna.

Gwarancja producenta – 24 miesiące

Szybka stacja ładowania prądem stałym DC typu Plugbox Fast MINI

Szybka stacja ładowania prądem stałym DC

  • kompaktowa budowa
  • stacja typu wallbox
  • możliwośc powieszenia na ścianie lub montaż na dedykowanym słupku
  • DC30 lub 60kW

Gwarancja producenta – 24 miesiące

Superszybka stacja ładowania DC 50-150kW 350kW na zapytanie

Superszybkie stacje ładowania DC

  • Plugbox Fast – 2xDC
    (CCS Combo lub Chademo)
  • Plugbox Fast Hybrid 2xDC+1xAC
    (CCS lub Chademo +typ 2)
Wyposażenie dodatkowe

– Adapter T1/T2

– Kable do ładowania typ 2/typ 2, typ 2/typ 1

– Fundament pod stacje ładowania

Gwarancja producenta – 24 miesiące

Co pokazuje mapa stacji ładowania?

Udostępniana przez nas mapa wskazuje, gdzie znajduje się stacja ładowania samochodów elektrycznych w konkretnym, wskazanym przez użytkownika punkcie na terenie naszego kraju.  Przedstawiono na niej urządzenia wolnostojące, czyli uniwersalny sprzęt, które może być montowany zarówno na ścianach, jak i w ziemi. Dzięki odporności na działanie czynników atmosferycznych i środowiskowych cechuje się ponadprzeciętną żywotnością.  Ponieważ w niektórych przypadkach publiczne ładowarki do samochodów elektrycznych w Polsce są niezbyt dobrze oznakowane, dzięki naszej mapie ich namierzenie będzie zdecydowanie prostsze – skorzystaj z niej już dziś!

Dlaczego warto korzystać z mapy stacji ładowania?

Na chwilę obecną w Polsce wolnostojące stacje ładowania pojazdów elektrycznych są dostępne w znacznie mniejszej ilości niż na przykład na Zachodzie Europy, ale sytuacja bardzo szybko się poprawia. W związku z tym, że pojazdy zasilane prądem mają zasięg zależny od pojemności akumulatorów oraz sposobu jazdy, posiadanie informacji o położeniu najbliższej ładowarki, może być niezwykle istotne, jeśli podróżujesz i jesteś daleko od domu. Większość właścicieli aut na prąd umie wymienić urządzenia ładujące w najbliższej okolicy i wskazać ich dokładną lokalizację. Jednak znalezienie ich w trasie, kiedy poruszasz się pojazdem, może być już trudniejsze.I właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzi nasza mapa przedstawiająca stacje do ładowania samochodów elektrycznych w Polsce. Jeszcze przed wyjazdem z domu warto się z nią zapoznać i zawczasu zaznajomić się z jej najważniejszymi funkcjonalnościami.

Innowacyjna mapa stacji ładowania

Mając na uwadze komfort obsługi, zadbaliśmy o stworzenie narzędzia nieskomplikowanego w użytkowaniu. Prezentowana mapa stacji ładowania samochodów elektrycznych w Polsce jest wyjątkowo prosta w obsłudze. Łatwy sposób na oddalanie i przybliżanie widoku za pomocą rolki w myszce lub panelu przycisków, który zlokalizowaliśmy w lewym dolnym rogu oraz możliwość przemieszczania się po mapce, gwarantują szybkie odnalezienie ładowarki do auta EV na interesującym Cię obszarze. Nasza darmowa usługa online pozwala także na planowanie tras z pomocą wyszukiwarki – możesz znaleźć konkretny punkt, wpisując jego nazwę lub adres albo zawęzić obszar poszukiwań do danego miasta.

Wygoda obsługi także na telefonie

Podczas podróżowania plany często całkowicie się zmieniają lub muszą zostać częściowo zmodyfikowane. W trakcie jazdy nie zawsze jest możliwość skorzystania z laptopa, dlatego zatroszczyliśmy się o komfort posługiwania się naszą stroną także na telefonie. Mapa przedstawiająca ładowarki elektryczne w Polsce jest dostosowania do obsługi dotykowej, więc i w trasie można się nią wygodnie posługiwać. Zmiana planów? Stacja ładowania samochodów EV będzie Ci potrzebna wcześniej, niż wskazywały na to początkowe założenia? Z naszym narzędziem poradzisz sobie z każdym wyzwaniem!

Mapa ładowarek elektrycznych – Twoje źródło sprawdzonych informacji

Prezentowana usługa gwarantuje wygodę i dostarcza kompleksowe informacje. W prawym górnym rogu znajdziesz legendę, dzięki której dowiesz się, co oznaczają poszczególne symbole. Każda stacja ładowania samochodów elektrycznych w Polsce, którą ujmuje mapa, jest szczegółowo opisana, więc poszukiwanie ładowarki dla Twojego pojazdu przebiegnie szybko. Publikujemy bardzo szczegółowe informacje. Korzystając z naszego narzędzia, dowiesz się, jakie dana ładowarka zapewnia złącza i jaką mocą dysponuje.

Na stronie udostępniamy inne cenne dane o:

Oprócz tego każda ładowarka elektryczna na mapie stacji ładowania samochodów w Polsce uzupełniona jest o adres i o dokładny opis lokalizacji, dzięki czemu od razu wiesz, gdzie się kierować i oszczędzasz czas na poszukiwaniach.

Scroll to Top