PlugBox

Rozpoczęcie testów oprogramowania Communev

Z wielkim entuzjazmem informujemy, że nadchodzi nowy etap dla Communev! Rozpoczynamy testy naszego systemu zarządzania i rozliczeń stacji ładowania i już niedługo część z Was, wybrana wśród osób, które zdecydowały się nadesłać swoje zgłoszenie, będzie mogła za darmo sprawdzić działanie Communev w praktyce.

Zdjęcie telefonu z oprogramowaniem Communev, służącym do obsługi stacji ładowania.

Dlaczego rozpoczęliśmy testy aplikacji, która już działa na rynku?

Naszym nadrzędnym celem jest dążenie do doskonałości. Wszystko po to, aby dostarczyć Państwu nie tylko najwyższej jakości produkt, ale przede wszystkim pełne spektrum funkcji i możliwości, które spełnią najwyższe oczekiwania. Uważamy, że Communev może stać się nie tylko nieodłącznym narzędziem w codziennym życiu, ale także pionierską rewolucją na rynku. Aby jednak tak się stało, chcemy oferować narzędzie, które spełni najwyższe wymagania użytkowników. Udoskonalenie systemu Communev będzie możliwe tylko wyłącznie stałemu feedbackowi od użytkowników. 12 miesięczne testy, które rozpoczniemy w tym miesiącu, zapewnią nam dostęp do danych, które przyśpieszą pracę nad zwiększeniem funkcjonalności systemu.

W naszej wizji leży także harmonizacja systemu ładowania pojazdów elektrycznych w Polsce. Communev to nie tylko aplikacja – to wizja jednolitego standardu, który zrewolucjonizuje dostęp do infrastruktury ładowania. Chcemy, aby nasza platforma była miejscem, w którym każdy kierowca pojazdu elektrycznego znajdzie wygodę i pewność nie tylko w dostępie do ładowania, ale także w łatwości obsługi i przejrzystości procesu. To użytkownik wie najlepiej, czego potrzebuje – a my chcemy być na to odpowiedzią.

💡 Niemniej jednak, Communev to więcej niż tylko narzędzie użytkowe. To szansa, aby stać się częścią dynamicznie rozwijającego się sektora elektromobilności. Nasza platforma umożliwi nie tylko korzystanie z infrastruktury ładowania, ale również daje możliwość generowania przychodów poprzez udostępnianie dostępnych zasobów ładowania innym użytkownikom. To potężne narzędzie ekonomiczne i społeczne, które może przyczynić się do dalszego wzrostu popularności samochodów elektrycznych. Samochodów elektrycznych przybywa, a e-transformacja rynku jest nieunikniona. Communev jest odpowiedzią właśnie na te zmiany.

Czy będziemy informować o przebiegu testów Communev w mediach?

Każda zmiana jest warta poznania! Dlatego o wszystkich usprawnieniach w systemie Communev będziemy informować na bieżąco na naszych kanałach. Z pewnością mogą się Państwo spodziewać relacji z przebiegu testów – dlatego serdecznie do śledzenia nas w mediach społecznościowych!

Czy będzie możliwość wzięcia udziału w testach Communev w przyszłości?

Rozpoczynające się testy są pierwszym i największym przedsięwzięciem, mającym na celu udoskonalenie systemu, które podjęliśmy w ostatnim czasie. Na ten moment nie podjęliśmy decyzji o utworzeniu kolejnych grup testowych, jednak nie zamykamy drzwi na taką możliwość. Przypominamy, że każda osoba, posiadająca stację Plugbox lub dowolną stację wyposażoną w protokół OCPP 1.6j, może dołączyć do systemu Communev. W celu uzyskania informacji o warunkach dołączenia do Communev, zachęcamy do kontaktu.

🌱 To jest dopiero początek. Rozpoczynając testy w sierpniu, pragniemy Państwu zapewnić, że nasza determinacja w kwestii rozwoju elektromobilności w Polsce jest niezachwiana. Dziękujemy za Państwa zaufanie i wsparcie! Bądźmy razem świadkami narodzin nowej ery w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych kanałów, ponieważ już wkrótce podzielimy się więcej szczegółów na temat testów i aktualizacji dotyczących Communev!

Jesteśmy na Facebook’u oraz LinkedIn!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top