PlugBox

NOWY PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Zyskuj z Plugbox – nagradzamy polecenia!

Znasz firmę, osobę prywatną lub urząd, który planuje zakupić stację ładowania? Dołącz do programu poleceń i zyskuj nawet 500PLN za polecenia.

NOWY PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Zyskuj z Plugbox – nagradzamy polecenia!

Samochody elektryczne zyskują popularność z roku na rok. Coraz więcej firm decyduje się na zakup stacji ładowania! Hotele, restauracje, stacje benzynowe – i nie tylko! Również deweloperzy stawiają ładowarki na terenie swoich osiedli – widok ładowarek na parkingach przestaje dziwić. Nawet komisy i warsztaty samochodowe dostosowały się do nowej ery – elektromobilności i pojazdów elektrycznych.

Znasz firmę, osobę prywatną lub urząd – który szuka stacji ładowania?

To znakomita wiadomość! Nasz program lojalnościowych wynagradza wszystkie udane transakcje z Twojego polecenia. Wystarczy, że kupujący wskaże Ciebie jako polecającego – lub ty wskażesz nam klienta, który dokona zakupu w naszej firmie. Program poleceń pozwala zyskać nawet 500PLN za jedno polecenie.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak mogę polecić firmę?

Masz podmiot zainteresowany kupnem stacji ładowania? 

1. Zacznij od założenia konta – wypełnij poniższy formularz, aby dołączyć do programu. Przekazując swoje dane, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie wyłącznie w ramach programu Zyskuj z Plugbox – Nagradzamy Polecenia. Gwarantujemy, że Twoje dane nie będą przekazywane dalej, ani przetwarzane w inny sposób.

2. Możesz zgłosić zainteresowany podmiot bezpośrednio do nas. Nasi sprzedawcy skontaktują się z podaną firmą celem przedstawienia oferty. 

3. Możesz poprosić firmę o podanie Ciebie, jako osoby polecającej. Jeśli firma sama skontaktuje się z nami celem uzyskania oferty, poproś, aby podali Cię jako osobę polecającą. 

 W obu przypadkach, jeśli transakcja dojdzie do skutku, zostaniesz o tym poinformowany. Wtedy też poprosimy Cię o dane do wypłaty.

Zarejestruj się i zacznij zarabiać na poleceniach

Dołącz do Programu Poleceń od Plugbox

    Scroll to Top