PlugBox

Z Communev ładowanie się opłaca!

Twoja ładowarka - Twoje źródło pasywnego przychodu! Zyskaj do roku darmowego abonamentu Communev dla swojej stacji ładowania!

Jak wziąć udział w promocji?

Oferta promocyjna przeznaczona jest dla każdego, kto posiada własną stację ładowania, wyposażoną w protokół OCPP 1.6 i wyższy i chciałby podłączyć swoją stację do systemu Communev. Posiadana stacja ładowania nie musi pochodzić od Plugbox Europe.

Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoja stacja wyposażona jest w protokół OCPP 1.6/2.0, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych opiekunów za pośrednictwem czatu lub poprzez kontakt telefoniczny.

Mam własną stację

Mam własną stację wyposażoną w protokół OCPP 1.6 lub wyższy i chcę podłączyć ją do systemu Communev - zyskując tym samym 6 miesięcy darmowego abonamentu Communev!

Kupuję stację od Plugbox

Planujesz zakup stacji z naszej oferty? Do zamówionego modelu otrzymasz rok darmowego abonamentu Communev w prezencie.

Mam pytanie o Communev

Chcesz skorzystać z promocji, ale najpierw chciałbyś poznać Communev od podstaw? Chcesz zobaczyć jak działa system i dowiedzieć się jakie są korzyści?

Zamów stację i zarabiaj z Communev

Chcesz zyskać 6 miesięcy - lub nawet rok za darmo z Communev - i zarabiać na swojej stacji ładowania?

 

Daj nam znać, czy chcesz dołączyć swoją stację do systemu i zyskać darmowe 6 miesięcy, czy chcesz kupić stację z naszej oferty i zyskać pełen rok czystego przychodu z ładowania całkowicie za darmo!

    Scroll to Top