PlugBox

Stacja ładowania przy restauracji. Dodatkowa usługa dla Twoich gości.

Prowadzisz lokal gastronomiczny i szukasz dodatkowego źródła przychodu dla swojego biznesu? Jeśli tak i jednocześnie dysponujesz, chociaż niewielkim parkingiem dla klientów, możesz przekształcić go w stację szybkiego ładowania pojazdów EV! To inwestycja wymagająca relatywnie niewielkich nakładów finansowych, która przyniesie Ci mnóstwo korzyści. W artykule specjaliści naszej firmy PlugBox wyjaśniają, dlaczego warto udostępniać gościom restauracji ładowarki aut elektrycznych – sprawdź już teraz!

Spis treści:

  • Coraz większa liczba aut elektrycznych w Polsce
  • Prowadzisz restaurację? Zainwestuj w stację ładowania pojazdów
  • Zalety ładowarki do aut elektrycznych w pobliżu restauracji
  • Możliwość czerpania dochodu pasywnego z inwestycji
  • Satysfakcja i realny zysk z inwestycji w stacje ładowania aut elektrycznych

Coraz większa liczba aut elektrycznych w Polsce

Abyś zrozumiał, dlaczego stacja szybkiego ładowania pojazdów EV może być atrakcyjnym źródłem dodatkowych przychodów dla restauracji, przytoczymy garść statystyk. To prawda, że elektromobilność w Polsce dopiero raczkuje, ale wiele wskazuje na to, że już wkrótce może nas czekać prawdziwy boom.

Według danych opublikowanych przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, w roku 2022 odnotowano ponad 60% wzrost rejestracji nowych aut elektrycznych. W tym samym czasie łącznie było ich w kraju już około 62 tysięcy. Silny trend wzrostowy utrzymuje się od dawna i według szacunków w roku 2030 po Polsce może jeździć już nawet milion samochodów EV. Jednocześnie przyrost publicznych ładowarek jest stosunkowo niewielki, dlatego teraz jest świetny moment na to, aby uruchomić własną.

Z naszą pomocą sprawnie, bezpiecznie i za rozsądne pieniądze zbudujesz stację ładowania pojazdów elektrycznych na parkingu przed restauracją. Zyskasz dzięki temu znacznie więcej, niż tylko możliwość zarabiania na ładowarkach aut EV. Do tego będziesz mógł dołączyć do naszego systemu Communev!

Prowadzisz restaurację? Zainwestuj w stację ładowania pojazdów

Wielu klientów restauracji spędza w nich nawet ponad 2 godziny. Czy wiesz, że tyle wystarczy, aby w bardzo dużym stopniu podładować baterię auta elektrycznego? To możliwe, jeśli zdecydujesz się zainwestować w nasze bardzo mocne i, co za tym idzie, szybkie ładowarki – poznaj ofertę PlugBox.

Z racji rosnącej popularności elektromobilności, prawdopodobnie już wkrótce coraz więcej osób będzie przyjeżdżać samochodami EV do Twojego lokalu gastronomicznego. Docenią oni możliwość skorzystania ze stacji ładowania pojazdów pod restauracją – uzupełnią energię w akumulatorach, spożywając w tym czasie posiłek.

Zalety ładowarki do aut elektrycznych w pobliżu restauracji

Jeśli wciąż masz wątpliwości, czy zakup szybkich ładowarek do aut elektrycznych i ich montaż pod restauracją jest opłacalny, rozwiejesz je, poznając zalety tej inwestycji. Korzyści z działającej przy lokalu gastronomicznym stacji ładowania pojazdów to przede wszystkim:

  • dodatkowy zarobek ze sprzedaży energii – obecnie średnio waha się on w granicach 3 zł za kilowatogodzinę,
  • budowanie pozytywnego wizerunku biznesu, wynikające ze wspierania elektromobilności,
  • efektywniejsze przyciąganie nowych klientów do restauracji (użytkowników samochodów EV).

Możliwość czerpania dochodu pasywnego z inwestycji

Aby zmaksymalizować przychody z udostępniania ładowarek aut elektrycznych i ograniczyć czas, w którym stoją bezczynnie, stworzyliśmy system Communev. To narzędzie zrzeszające użytkowników pojazdów EV, w którym mogą oni odszukiwać dostępne w ich okolicy stacje, w tym szybkiego ładowania. Twoja również może się tam znaleźć – wystarczy, że przyłączysz się do programu! Więcej osób się o niej dowie i przyjedzie naładować akumulatory, a do tego przy okazji być może część z nich skorzysta z oferty restauracji.

Przełoży się to na wyższy dochód pasywny i, co za tym idzie, dużo szybszy zwrot z inwestycji w szybkie ładowarki aut elektrycznych. Przy okazji uzyskasz dostęp do oprogramowania ułatwiającego rozliczanie publicznej stacji ładowania pojazdów. Zapoznaj się już teraz z wszystkimi korzyściami płynącymi z dołączenia do systemu Communev.

Otwórz się na elektromobilność i potrzeby Twoich klientów

Właśnie teraz, w dobie stopniowo postępującej popularyzacji elektromobilności w Polsce, jest idealny moment na zainwestowanie w związaną z nią infrastrukturę. Jeśli prowadzisz restaurację, już dziś zbuduj stację ładowania aut elektrycznych, aby móc czerpać dochód pasywny. Jednocześnie będziesz przygotowany na przyszłe potrzeby klientów swojego lokalu gastronomicznego – użytkowników pojazdów EV. Szeroki wybór publicznych szybkich ładowarek znajdziesz w ofercie naszej firmy PlugBox – zapraszamy do kontaktu!

Plugbox Europe to producent i dystrybutor stacji ładowania. W swojej ofercie posiadamy stacje AC i DC. Posiadamy również autorskie oprogramowanie Communev, pozwalające zarządzać stacjami. Chcesz poznać ofertę? Zadzwoń do nas, pozostaw maila – już skorzystać z formularza kontaktu!

Scroll to Top